Ascendent ve Štíru – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Štíra nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent ve Štíru

Lidé s ascendentem ve Štíru působí na první pohled nenápadně. Nechtějí být středem pozornosti a v přítomnosti cizích lidí jim trvá, než se projeví. Mají výbornou intuici a dokážou odhadnout, jaký má kdo charakter nebo jak se cítí. 

Jsou výborní v naslouchání druhým. Umí podpořit, cítit se a pochopit. Nejsou zrádci a nevyzradí žádné tajemství. Nevýhodou jejich projevu je, že mají i oni vlastní tajemství. Jsou tak pro ostatní nečitelní a neumějí mluvit o svých pocitech.

 

Citová otevřenost je pro ně nepohodlná zóna, za jejíž hranici se odváží jít pouze s těmi, komu naplno důvěřují. Mohou tak působit, že jsou nevypočitatelní nebo že se jim nedá věřit.

 

To není pravda. Jen mají tvrdou slupku a nechtějí dát najevo svou citlivost a zranitelnost. Zároveň jsou uvnitř velmi vášniví, dokážou se nadchnout a jejich zápal strhne i okolí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení