Ascendent ve Lvu – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Lva nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více. 

 

 

Ascendent ve Lvu

 

Člověk s ascendentem ve znamení Lva má zvláštní kouzlo osobnosti. Jako by ho obklopovalo charisma, které cítíte, když jste s ním. Takoví lidé, bez ohledu na to, v jakém slunečním znamení se narodili, poutají pozornosti. Ať už je to jen jejich vystupováním, vnitřní silou nebo výrazným vzhledem.  

Mají hodně energie, organizační schopnosti a skoro nic je neporazí. Nebo si to alespoň myslíte. I ve vypjatých chvílích neztrácejí chladnou hlavu a mohou na vás působit, jako by byli superhrdinové. Oni se ale většinou zhroutí až o samotě, protože jako Lvi jsou hrdí a nechtějí, aby je někdo viděl na kolenou.

 

Měli by si proto včas uvědomit, že vydanou energii musejí také nabrat zpět. Je to těžké, protože jsou schopni udělat a zařídit několik věcí najednou. Navíc je to baví a mezi lidmi se cítí jako ryby ve vodě. Hůř se pak vyrovnávají s neúspěchem, když udělali všechno, co mohli.

 

Jestliže se naučí přijmout, že nemůžou všechno ovlivnit, že jejich neúspěch není selhání a že jsou situace, které dobře dopadnout, i když do nich nebudou zasahovat, bude se jim lépe žít.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení