DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent ve Lvu – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Lva nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více. 

 

 

Ascendent ve Lvu

 

Člověk s ascendentem ve znamení Lva má zvláštní kouzlo osobnosti. Jako by ho obklopovalo charisma, které cítíte, když jste s ním. Takoví lidé, bez ohledu na to, v jakém slunečním znamení se narodili, poutají pozornosti. Ať už je to jen jejich vystupováním, vnitřní silou nebo výrazným vzhledem.  

Mají hodně energie, organizační schopnosti a skoro nic je neporazí. Nebo si to alespoň myslíte. I ve vypjatých chvílích neztrácejí chladnou hlavu a mohou na vás působit, jako by byli superhrdinové. Oni se ale většinou zhroutí až o samotě, protože jako Lvi jsou hrdí a nechtějí, aby je někdo viděl na kolenou.

 

Měli by si proto včas uvědomit, že vydanou energii musejí také nabrat zpět. Je to těžké, protože jsou schopni udělat a zařídit několik věcí najednou. Navíc je to baví a mezi lidmi se cítí jako ryby ve vodě. Hůř se pak vyrovnávají s neúspěchem, když udělali všechno, co mohli.

 

Jestliže se naučí přijmout, že nemůžou všechno ovlivnit, že jejich neúspěch není selhání a že jsou situace, které dobře dopadnout, i když do nich nebudou zasahovat, bude se jim lépe žít.