Ascendent v Rybách – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Ryb nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Rybách

Lidé s ascendentem v Rybách jsou citliví, intuitivní a přemýšliví. Mají svůj vnitřní svět plný fantazie, kde je všechno ideální. Někdy je těžké jim porozumět, protože paralelně žijí v hlavě i ve svém světě. Rádi pečují o druhé, dokážou jim naslouchat a pochopit jejich problémy. 

Na první pohled působí spíš zdrženlivě. Trvá jim, než se svěří se svými pocity, protože potřebují získat k novým lidem důvěru. Jsou zranitelní a nechtějí být zklamaní. Díky své intuici ale umí skvěle odhadnout atmosféru i energii lidí. Dokážou se proto přizpůsobit jakémukoliv prostředí a situaci. Jsou mistři improvizace.

 

To, jak si někdy dokážou libovat v chaosu, si pak vybírá svou daň. Málokdy poznají, kde mají své hranice. Ve vztazích je druzí mohou využívat a oni si to nechají líbit. Vnitřní přetlak a nespokojenost se pak odráží na zdraví. Jakmile se naučí myslet více na sebe a nebudou pro druhé pořád k dispozici bez výhrad, uleví se jim.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení