DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent v Rybách – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Ryb nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Rybách

Lidé s ascendentem v Rybách jsou citliví, intuitivní a přemýšliví. Mají svůj vnitřní svět plný fantazie, kde je všechno ideální. Někdy je těžké jim porozumět, protože paralelně žijí v hlavě i ve svém světě. Rádi pečují o druhé, dokážou jim naslouchat a pochopit jejich problémy. 

Na první pohled působí spíš zdrženlivě. Trvá jim, než se svěří se svými pocity, protože potřebují získat k novým lidem důvěru. Jsou zranitelní a nechtějí být zklamaní. Díky své intuici ale umí skvěle odhadnout atmosféru i energii lidí. Dokážou se proto přizpůsobit jakémukoliv prostředí a situaci. Jsou mistři improvizace.

 

To, jak si někdy dokážou libovat v chaosu, si pak vybírá svou daň. Málokdy poznají, kde mají své hranice. Ve vztazích je druzí mohou využívat a oni si to nechají líbit. Vnitřní přetlak a nespokojenost se pak odráží na zdraví. Jakmile se naučí myslet více na sebe a nebudou pro druhé pořád k dispozici bez výhrad, uleví se jim.