DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent v Raku – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Raka nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Raku

 

Lidé s ascendentem v Raku mohou působit na druhé velmi zranitelně. Jsou citliví, vnímají energie kolem sebe a často se řídí intuicí. Tyto vlastnosti z nich dělají skvělé společníky, protože umějí naslouchat a člověk má v jejich blízkosti pocit, že mu opravdu rozumějí.

 

Druhým věnují velkou péči a své vlastní starosti odkládají. Nesvěřují se s tím, co je trápí, a obavy si nechávají pro sebe. Tím ostatním znemožňují, aby jim pomohli. Zapomínají sami na sebe a to se pak odráží na jejich zdraví. Měli by si proto dát pozor, aby se naučili větší otevřenosti a sdílnosti.

 

V opačném případě se může stát, že budou podráždění, náladoví nebo vybuchnou. Nebo se zhroutí po zdravotní stránce a tělo jim dá stopku. Svému okolí tak přivodí velké starosti, protože nikdo kolem nich netušil, že už fungují na pokraji sil. Pak své chování jsou nucení přehodnotit.

 

Pomůže jim pobyt v přírodě nebo kreativní činnost, ve které mohou vyjádřit své pocity. Když se naučí včas poznat signály svého těla a duše, budou více myslet na sebe a odřeknou některé aktivity, budou šťastnější a jejich blízcí se o ně nebudou muset tolik bát.