Ascendent v Raku – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Raka nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Raku

 

Lidé s ascendentem v Raku mohou působit na druhé velmi zranitelně. Jsou citliví, vnímají energie kolem sebe a často se řídí intuicí. Tyto vlastnosti z nich dělají skvělé společníky, protože umějí naslouchat a člověk má v jejich blízkosti pocit, že mu opravdu rozumějí.

 

Druhým věnují velkou péči a své vlastní starosti odkládají. Nesvěřují se s tím, co je trápí, a obavy si nechávají pro sebe. Tím ostatním znemožňují, aby jim pomohli. Zapomínají sami na sebe a to se pak odráží na jejich zdraví. Měli by si proto dát pozor, aby se naučili větší otevřenosti a sdílnosti.

 

V opačném případě se může stát, že budou podráždění, náladoví nebo vybuchnou. Nebo se zhroutí po zdravotní stránce a tělo jim dá stopku. Svému okolí tak přivodí velké starosti, protože nikdo kolem nich netušil, že už fungují na pokraji sil. Pak své chování jsou nucení přehodnotit.

 

Pomůže jim pobyt v přírodě nebo kreativní činnost, ve které mohou vyjádřit své pocity. Když se naučí včas poznat signály svého těla a duše, budou více myslet na sebe a odřeknou některé aktivity, budou šťastnější a jejich blízcí se o ně nebudou muset tolik bát.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení