DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent v Kozorohu – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Kozoroha nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Kozorohu

Lidé s ascendentem Kozorohu jsou praktičtí, důslední a vytrvalí. Ve vztazích s druhými vyžadují zodpovědnost, nesnášejí chaos a nepatří mezi bohémy. Na první pohled působí chladně a zdrženlivě, ale když je člověk pozná, zjistí, že mají smysl pro humor a dokážou se odvázat. Většinou nepotřebují mít v životě desítky přátel. Stačí jim pár věrných společníků, kteří je provází spoustu let. 

Osoby s ascendentem v Kozorohu vyžadují od sebe i druhých disciplínu. Jsou nároční a nedokážou slevit ze svých nároků, Někdy proto mohou působit přísně a nekompromisně. Sami se s tímto rysem povahy musejí v životě popasovat. Také dávají přednost rozumu před svými pocity a situace zbytečně analyzují. Vše musí být podle pravidel, a když někde není řád, dokáže je to vykolejit.