Ascendent v Kozorohu – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Kozoroha nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Kozorohu

Lidé s ascendentem Kozorohu jsou praktičtí, důslední a vytrvalí. Ve vztazích s druhými vyžadují zodpovědnost, nesnášejí chaos a nepatří mezi bohémy. Na první pohled působí chladně a zdrženlivě, ale když je člověk pozná, zjistí, že mají smysl pro humor a dokážou se odvázat. Většinou nepotřebují mít v životě desítky přátel. Stačí jim pár věrných společníků, kteří je provází spoustu let. 

Osoby s ascendentem v Kozorohu vyžadují od sebe i druhých disciplínu. Jsou nároční a nedokážou slevit ze svých nároků, Někdy proto mohou působit přísně a nekompromisně. Sami se s tímto rysem povahy musejí v životě popasovat. Také dávají přednost rozumu před svými pocity a situace zbytečně analyzují. Vše musí být podle pravidel, a když někde není řád, dokáže je to vykolejit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení