Ascendent v Býku – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Býka nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Býku

 

Kdo má ascendent v Býku, na první pohled může působit nepřístupně. Býci jsou ve své podstatě svérázní a neradi se přizpůsobují. Určitě takového člověka „neopijete rohlíkem“. Ani nebude snadné na první pohled odhadnout, co si o vás myslí a jaký postoj byste k němu měli mít. Je hodně prakticky zaměřený, proto se nebude hned chytat všelijakých návodů, zázračných úspěchů nebo pochybných rádců.

 

Má svou hlavu, ale neprosazuje své názory tak tvrdě jako Beran. Spíše není lehké ho o něčem přesvědčit a novým projektům moc šancí nedává. To ale neznamená, že by jen seděl a kritizoval.

 

Od takového člověka se ve vztazích dočkáte upřímnosti, která vám nemusí být vždy příjemná. Také si zakládá na čestnosti a nesnáší jakoukoliv manipulaci. Mívá problém se otevřít a ze začátku může působit chladně. Je to tím, že není zvyklý rozebírat své pocity na potkání. Zase ale neříká nic, co by nebyla pravda. Určitě se s takovým člověkem snadno domluvíte, pokud mu nebudete lhát a hned vyložíte karty na stůl. Nechoďte proto kolem horké kaše a řekněte rovnou, co potřebujete.

 

Na druhou stranu se ale nebojte člověku s ascendentem v Býku nabídnout pomocnou ruku, i když vás o to nepožádá. Býk je hrdý a samostatný. Málokdy si umí říct o pomoc, protože je mu to trapné. Když bude mít kolem sebe lidi, kteří ho naučí být otevřenější a sdílnější, bude se mu mnohem lépe žít.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení