Ascendent v Blížencích – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Blíženců nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více. 

 

 

Ascendent v Blížencích

Člověk s ascendentem ve znamení Blíženců je přátelský, komunikativní a sdílný. Je rád ve společnosti lidí a potřebuje s nimi sdílet své radosti i trápení. Na první pohled působí velmi otevřeně a jde k druhým se srdcem na dlani. Někdy bývá naivní a důvěřuje, aniž by si nové lidi prověřil.

 

Má také hodně aktivit a zájmů, proto je někdy těžké, aby si našel čas. Mívá rozdělaných více věcí najednou, což vede k nesoustředěnosti a skákání od jednoho k druhému. Pak lehce zapomene, co někomu slíbil nebo že měl někde být. Není nezodpovědný, ale neumí si tolik zorganizovat své povinnosti. 

 

S jeho potřebou sdílnosti souvisí také to, že si některé věci může brát osobně. Je pro něj přirozené být s lidmi v kontaktu, naslouchat jim a reagovat na ně. Někdy ale není schopný vyhodnotit, že přehnaná reakce ze strany okolí není útokem na něj. Když se tyhle situace naučí brát s odstupem, ušetří si spoustu trápení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení