DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent v Blížencích – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Blíženců nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více. 

 

 

Ascendent v Blížencích

Člověk s ascendentem ve znamení Blíženců je přátelský, komunikativní a sdílný. Je rád ve společnosti lidí a potřebuje s nimi sdílet své radosti i trápení. Na první pohled působí velmi otevřeně a jde k druhým se srdcem na dlani. Někdy bývá naivní a důvěřuje, aniž by si nové lidi prověřil.

 

Má také hodně aktivit a zájmů, proto je někdy těžké, aby si našel čas. Mívá rozdělaných více věcí najednou, což vede k nesoustředěnosti a skákání od jednoho k druhému. Pak lehce zapomene, co někomu slíbil nebo že měl někde být. Není nezodpovědný, ale neumí si tolik zorganizovat své povinnosti. 

 

S jeho potřebou sdílnosti souvisí také to, že si některé věci může brát osobně. Je pro něj přirozené být s lidmi v kontaktu, naslouchat jim a reagovat na ně. Někdy ale není schopný vyhodnotit, že přehnaná reakce ze strany okolí není útokem na něj. Když se tyhle situace naučí brát s odstupem, ušetří si spoustu trápení.