Ascendent v Beranu – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Berana nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhými a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent v Beranu

 

Lidé s ascendentem v Beranu jsou na první pohled velmi energičtí. Je skoro vyloučené, že byste je přehlédli. Snadno navazují kontakty s druhými a mají přirozenou autoritu. Jsou iniciativní, proto budou ti, kteří začnou něco organizovat ještě dříve, než je o to někdo poprosí. To může být výhoda, když je potřeba pružnějšího řešení a improvizace. Na druhou stranu mohou působit drze a příliš aktivně v situacích, kdy to nebude zrovna žádoucí.

 

Velkou výhodou u tohoto člověka je, že vždycky víte, na čem jste. Je velmi otevřený a upřímný. Přetvářka je pro něj cizí pojem a nemá tendence něco skrývat. Dříve mluví a jedná, než by se dlouze rozmýšlel. Je pravda, že občas by mu lehká autocenzura neškodila. To by v něm ale nemohl být oheň, který ho nutí za každé situace dát najevo své pocity a názory.

Díky své energii dokáže rychle jednat a také zařídit spoustu věcí. Bude vždycky aktivní, nebude sedět v koutě a čekat na příležitost. Někdy může být až příliš hlučný, iniciativní nebo ukvapený. Jeho akční povaha jej vede stále kupředu, nemá čas ohlížet se za tím, co bylo. Proto někdy i nemá své postoje dostatečně promyšlené a vy byste si neměli brát jeho slova osobně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení