5 vět, které nikdy neříkejte lidem ve znamení Vah

Znáte někoho ve znamení Vah? Tak pak jste určitě poznali jejich charakteristickou váhavost a možná i další rysy jejich povahy. Co byste jim nikdy neměli říkat? Čím je naštvete nebo dostanete do stresu? Tohle je 5 vět, kvůli kterým vás Váhy nemusejí mít rády!

 

1. Rozhodni se teď hned!

Už zmíněná váhavost je pro lidi v tomto znamení typická. Všechny možnosti musejí důkladně promyslet a analyzovat, aby se rozhodli správně. Nebo spíš aby měli pocit, že se rozhodli správně. Nakonec se stejně rozhodnou podle vlastního pocitu, ale musejí vědět, že zvážili všechny varianty. Proto je netrestejte ještě víc, když po nich budete chtít okamžitý výsledek. Jejich rozhodovací proces v hlavě může být totiž na samém začátku.

 

2. Všem se nezavděčíš.

Tak jako promýšlejí všechny varianty výběru, tak stejně jim to trvá, pokud něco organizují pro druhé. Váhy nesnášejí konflikty, a proto nesnesou, aby byl někdo jejich vinou nespokojený nebo v nevýhodě. Chtějí pro ostatní udělat první poslední a navodit příjemnou atmosféru. Jenže sto lidí – sto chutí a s tím ony se nerady smiřují.

 

3. Formu neřeš, zkontroluj jen obsah.

Pokud jste měli v pracovním kolektivu člověka ve znamení Vah, pak víte, že je to odborník na slovo vzatý, pokud se jedná o barvy, vzory, estetiku a vkus obecně. Váhy trpí, pokud vidí, že něco by mohlo být ještě hezčí a nemají možnost to opravit. Proto pokud po nich budete chtít zkontrolovat třeba jenom text a nezdržovat se detaily, můžete si být jistí, že vám dokument vrátí naformátovaný a vyladěný v jednotném grafickém stylu.

 

4. Mysli jenom na sebe.

Váhy by nejraději všem pomáhaly a navíc neumí říkat ne. To se učí až v průběhu života. Pak ale jsou vyčerpané, bez energie a podrážděné. Jejich okolí se nestačí divit. Takové je totiž neznají. Je to tím, že Váhy pomáhají a zapomínají přitom na sebe. Jsou velmi štědré a obětavé a neumí dát sebe na první místo.To by určitě měly začít dělat.

 

5. Nějak to dopadne.

Kromě toho, že Váhy v životě potřebují rovnováhu, tak také nesnášejí chaos. Patří mezi organizační typy lidí, kteří mají rádi plány a stresuje je improvizace. Řídí se heslem: „Štěstí přeje připraveným.“ Pokud to jde, nestrašte je tím, že se možná všechno změní a že nemá cenu něco připravovat. Váhy musí vždycky vymyslet záchranný plán, když všechno ostatní selže.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení