3 věci, v čem jsou Ryby úplně marné

Ryby patří mezi vodní znamení a mezi hlavní charakteristiku jejich povahy patří: citlivost, empatie a dar intuice. Lidé ve znamení Ryb umí skvěle naslouchat druhým, pomoct jim a pochopit je. Dokážou se také přizpůsobit jakékoliv okolnosti a zvyknout si i na částečné nepohodlí. Stejně jako všichni mají nedostatky, i Ryby nejsou výjimkou. Které to jsou?

 

      1. Organizace

Zrozenci v Rybách jsou intuitivní a často se řídí svými pocity a náladou. Rádi životem proplouvají a reagují na to, co přichází. Neradi něco začínají, přebírají velení a organizují druhé. To jedině v případě nouze. Proto když budete po nich chtít vědět plán na další měsíc dopředu, den po dni, neřeknou vám ho. Nechtějí se zavazovat dopředu a slibovat, a tak se raději přizpůsobí.  

 

      2. Pravidla

Pravidla souvisejí s organizací zmíněnou v předchozích větách. Jakmile dáte Rybám pravidla, cítí obrovský závazek a ztrátu svobody. Nedělá jim problém poslouchat autority a být zodpovědný. Jen to nesmí být pro ně uměle vytvořený systém, ve kterém ztrácí své sny, přirozenost a spontánnost.

 

      3. Sebeprosazení

Lidé v Rybách jsou velmi schopní a dokážou dosáhnout svých cílů, ale co jim dělá problém je udělat reklamu sami sobě. Neumějí se chválit a říkat druhým, aby se podívali, co všechno zvládli. Jsou radši, když na ně není obrácená pozornost okolí a oni se můžou v klidu věnovat tomu, co je baví.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení