DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

3 věci, v čem jsou Ryby úplně marné

Ryby patří mezi vodní znamení a mezi hlavní charakteristiku jejich povahy patří: citlivost, empatie a dar intuice. Lidé ve znamení Ryb umí skvěle naslouchat druhým, pomoct jim a pochopit je. Dokážou se také přizpůsobit jakékoliv okolnosti a zvyknout si i na částečné nepohodlí. Stejně jako všichni mají nedostatky, i Ryby nejsou výjimkou. Které to jsou?

 

      1. Organizace

Zrozenci v Rybách jsou intuitivní a často se řídí svými pocity a náladou. Rádi životem proplouvají a reagují na to, co přichází. Neradi něco začínají, přebírají velení a organizují druhé. To jedině v případě nouze. Proto když budete po nich chtít vědět plán na další měsíc dopředu, den po dni, neřeknou vám ho. Nechtějí se zavazovat dopředu a slibovat, a tak se raději přizpůsobí.  

 

      2. Pravidla

Pravidla souvisejí s organizací zmíněnou v předchozích větách. Jakmile dáte Rybám pravidla, cítí obrovský závazek a ztrátu svobody. Nedělá jim problém poslouchat autority a být zodpovědný. Jen to nesmí být pro ně uměle vytvořený systém, ve kterém ztrácí své sny, přirozenost a spontánnost.

 

      3. Sebeprosazení

Lidé v Rybách jsou velmi schopní a dokážou dosáhnout svých cílů, ale co jim dělá problém je udělat reklamu sami sobě. Neumějí se chválit a říkat druhým, aby se podívali, co všechno zvládli. Jsou radši, když na ně není obrácená pozornost okolí a oni se můžou v klidu věnovat tomu, co je baví.