3 nepřátelé lidí ve znamení Střelce

Střelci, jak už název znamení napovídá, často „střílí od boku“. Tito lidé jsou impulzivní, nezaobírají se maličkostmi a vrhají se do všeho po hlavě. Milují život a stále objevují nové věci, souvislosti a informace. Jaké jsou ale jejich tři úhlavní nepřátelé?

1. Čas

Střelci věčně nestíhají, protože mají široký záběr a hodně aktivit. Zajímají se o spoustu věcí, protože jsou fascinováni obory, kterým nerozumí, ale chtějí se o nich dozvědět. Nedělají to z důvodu, aby zapůsobili na druhé při společenské konverzaci. Oni jen neustále hledají smysl života, a proto si myslí, že prostřednictvím vědění se mu můžou přiblížit.

2. Závazky

Lidé ve znamení Střelce jsou svobodomyslní a nesnášejí jakákoliv omezení. Jakmile jim někdo říká, co mají dělat, naštvou se. Sice nikomu nevynadají, ale ztratí motivaci a svůj vnitřní pohon, který je žene stále kupředu. V zaměstnání proto potřebují, aby jim jejich nadřízení věřili, protože jinak mají pocit, že ztrácejí svobodu. V partnerských vztazích to platí dvojnásob. Můžou se usadit, ale jedině až poznají někoho, kdo jim ani v náznacích neříká, co smějí a nesmějí.

3. Upřímnost

I když se může zdát, že upřímnost je jedna z vlastností, kterou každý cení a uznává, v podání člověka ve znamení Střelce se může změnit v netaktní jednání. Střelci totiž svou přímočarou povahou dokážou přesně popsat, co si myslí. Bohužel ale u toho často zapomínají na autocenzuru a tak, jak je to napadne, tak to i vysloví. Když si pak všimnou negativní reakce svého okolí, snaží se ze situace vybruslit, ale tím ji ještě zhorší. Naštěstí ale dokážou, že to nemysleli zle a druzí jim to rádi odpustí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení