DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

3 nepřátelé lidí ve znamení Střelce

Střelci, jak už název znamení napovídá, často „střílí od boku“. Tito lidé jsou impulzivní, nezaobírají se maličkostmi a vrhají se do všeho po hlavě. Milují život a stále objevují nové věci, souvislosti a informace. Jaké jsou ale jejich tři úhlavní nepřátelé?

1. Čas

Střelci věčně nestíhají, protože mají široký záběr a hodně aktivit. Zajímají se o spoustu věcí, protože jsou fascinováni obory, kterým nerozumí, ale chtějí se o nich dozvědět. Nedělají to z důvodu, aby zapůsobili na druhé při společenské konverzaci. Oni jen neustále hledají smysl života, a proto si myslí, že prostřednictvím vědění se mu můžou přiblížit.

2. Závazky

Lidé ve znamení Střelce jsou svobodomyslní a nesnášejí jakákoliv omezení. Jakmile jim někdo říká, co mají dělat, naštvou se. Sice nikomu nevynadají, ale ztratí motivaci a svůj vnitřní pohon, který je žene stále kupředu. V zaměstnání proto potřebují, aby jim jejich nadřízení věřili, protože jinak mají pocit, že ztrácejí svobodu. V partnerských vztazích to platí dvojnásob. Můžou se usadit, ale jedině až poznají někoho, kdo jim ani v náznacích neříká, co smějí a nesmějí.

3. Upřímnost

I když se může zdát, že upřímnost je jedna z vlastností, kterou každý cení a uznává, v podání člověka ve znamení Střelce se může změnit v netaktní jednání. Střelci totiž svou přímočarou povahou dokážou přesně popsat, co si myslí. Bohužel ale u toho často zapomínají na autocenzuru a tak, jak je to napadne, tak to i vysloví. Když si pak všimnou negativní reakce svého okolí, snaží se ze situace vybruslit, ale tím ji ještě zhorší. Naštěstí ale dokážou, že to nemysleli zle a druzí jim to rádi odpustí.