Máte ascendent ve znamení Berana nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhými a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více. 


Ascendent v Beranu

Lidé s ascendentem v Beranu jsou na první pohled velmi energičtí. Je skoro vyloučené, že byste je přehlédli. Snadno navazují kontakty s druhými a mají přirozenou autoritu. Jsou iniciativní, proto budou ti, kteří začnou něco organizovat ještě dříve, než je o to někdo poprosí. To může být výhoda, když je potřeba pružnějšího řešení a improvizace. Na druhou stranu mohou působit drze a příliš aktivně v situacích, kdy to nebude zrovna žádoucí. 

Velkou výhodou u tohoto člověka je, že vždycky víte, na čem jste. Je velmi otevřený a upřímný. Přetvářka je pro něj cizí pojem a nemá tendence něco skrývat. Dříve mluví a jedná, než by se dlouze rozmýšlel. Je

pravda, že občas by mu lehká autocenzura neškodila. To by v něm ale nemohl být oheň, který ho nutí za každé situace dát najevo své pocity a názory.

Díky své energii dokáže rychle jednat a také zařídit spoustu věcí. Bude vždycky aktivní, nebude sedět v koutě a čekat na příležitost. Někdy může být až příliš hlučný, iniciativní nebo ukvapený. Jeho akční povaha jej vede stále kupředu, nemá čas ohlížet se za tím, co bylo. Proto někdy i nemá své postoje dostatečně promyšlené a vy byste si neměli brát jeho slova osobně.

Další články

Jak vychovávat dítě ve znamení Vodnáře?

23. 1. 2020|0 Comments

Lidé ve znamení Vodnáře milují výzvy a nebojí se zkoušet nové věci. Neexistuje pro ně žádné omezení a rádi si plní své sny. Zaměřují se hodně na sebe a zlepšení svých schopností, proto na [...]

Ascendent v Býku – co o vás vypovídá?

16. 1. 2020|0 Comments

Máte ascendent ve znamení Býka nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?  Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, [...]